Yhteys

Forssan helluntaiseurakunta

Nikkilänkatu 2, 30100 Forssa
050-3869939 | seurakunta@fohe.fi
Tilinumero FI67 5025 0250 2070 65

Toimisto avoinna keskiviikkoisin klo 10-13.

Tommi Hintsanen : pastori

Tommi Hintsanen

pastori

050 386 9939
tommi.hintsanen@fohe.fi
Suvi Hintsanen : Diakonia- ja musiikkipastori (äityslomalla 24.8.2017-)

Suvi Hintsanen

Diakonia- ja musiikkipastori (äityslomalla 24.8.2017-)

050 453 1533
suvi.hintsanen@fohe.fi
Markku Hellsten : vanhimmisto

Markku Hellsten

vanhimmisto

044 2641 317
markku.hellsten@gmail.com
Marko Kantelus : vanhimmisto

Marko Kantelus

vanhimmisto

044 066 2433
marko.kantelus@live.com
Raimo Huotelin : Vanhimmisto

Raimo Huotelin

Vanhimmisto

050 566 7227
raimo.huotelin@gmail.com
Ari Ristimäki : vanhimmisto

Ari Ristimäki

vanhimmisto

045 200 3096
ari.ristimaki54@gmail.com
Tapio Sopanen : vanhimmisto

Tapio Sopanen

vanhimmisto

045 671 3481
tapio.sopanen@saunalahti.fi
Leea Kantelus : Lapsityön vastaava

Leea Kantelus

Lapsityön vastaava

040 456 6128
leea.kantelus@hotmail.fi
Markku Rajala : evankelista

Markku Rajala

evankelista

0400 516 991
mara.rajala@netti.fi
Raija Rajala : evankelista

Raija Rajala

evankelista

050 522 8466
Erja Viljanen : evankelista

Erja Viljanen

evankelista

041 432 3906
Marika Jouhki : Diakoni, kuurojen työ

Marika Jouhki

Diakoni, kuurojen työ

050 303 2391
jouhki.m@gmail.com

Forssan helluntaiseurakunta